W BLU urządzisz swojemu dziecku niezapomniane party urodzinowe. Twoje dziecko i jego goście będą zachwyceni.

Każde dziecko (i niejeden dorosły) uwielbia skakać na trampolinie. Twoje też? Wyobraź sobie teraz taką przyjemność pomnożoną przez 20 i masz, wypisz, wymaluj, JUMPY KIDS czyli uwielbiane przez dzieci zajęcia na trampolinach. Cała godzina wypełniona jest radosnym skakaniem w rytm muzyki, grami i zabawami. Dzieci z wielką chęcią naśladują rozmaite typy podskoków, skaczą szeroko, wąsko, w przód, tył, na skos itd. Z tych wszystkich wariacji animatorka robi łatwe do zapamiętania układy, więc skacząc dzieci równocześnie tańczą. Trampoliny świetnie nadają się też do zabaw, np. w kolory, w ciuchcię, w Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy.

Każde dziecko ma swoją trampolinę wyposażoną w drążek i uchwyt do trzymania, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo. Po godzinie skakania wszyscy z przyjemnością oddają się spokojniejszym rozrywkom. Uczestnicy biorą udział w quizach, konkursach grupowych, zabawach manualnych albo artystycznych. Ich dobór jest indywidualnie dostosowywany zarówno do życzeń i oczekiwań organizatorów, jak i wieku oraz płci uczestników.

Na koniec proponujemy wspólne tańce. Ponieważ nie wszystkie dzieci chcą spontanicznie tańczyć – prowadzimy ZUMBĘ KIDS, czyli tańczenie wspólnie z animatorką, która pokazuje ruchy i kroki i ich sekwencje dostosowane do danej piosenki. Jeśli grupa wyrazi taką chęć, zostawiamy dzieciom trochę czasu na spontaniczne tańce.

Urodziny dziecka w BLU to strzał w dziesiątkę. Nie zmyślamy, nie zgadujemy! Od samych dzieci (jubilatów i zaproszonych gości słyszymy: „to były moje najlepsze urodziny” Urządzając u nas imprezę nie musisz męczyć się nad selekcją gości – zapraszasz wszystkich, których chcesz. Cena urodzin jest stała, bez względu na liczbę uczestników.

  • Możesz zaprosić aż 18. gości
  • Rodzice zaproszonych dzieci tym chętniej przywiozą swoje pociechy, gdy wiedzą, że czekając na syna/córkę mogą zrobić sobie trening, zamiast jeździć w tę i z powrotem.
  • Możesz zapłacić kartą.
  • Możesz wybrać muzykę, motyw przewodni imprezy, w tym przebranie animatorki
  • Gry i konkursy są indywidualnie dobierane do wieku i płci uczestników
  • Zyskasz niezapomnianą pamiątkę – w postaci fotorelacji zamieszczonej na fun page’u klubu

Najczęściej zadawane pytania:

2,5 godziny mija bardzo szybko. Najlepszym znakiem, że zabawa była świetna, jest to, że dzieci nie chcą iść do domu.

Galeria

BLU dla dzieci

Instagram

BLU na Instagramie