Gerard Dzikowski

TRENER PERSONALNY

Gerard jest z nami w BLU od 2015 roku. Początkowo trenował jako zwykły klubowicz, lecz bardzo szybko dostrzegliśmy jego potencjał i już pół roku później, po odpowiednich kursach i szkoleniach - został u nas instruktorem dyżurującym na siłowni.

Dzisiaj właściwie nie sposób wyobrazić sobie BLU bez niego. Odnosi niezwykłe sukcesy jako trener personalny przeprowadzający metamorfozę swoich podopiecznych oraz bardzo aktywnie uczestnicy w życiu klubu. Jest obecny na każdym evencie promującym BLU, na każdej imprezie integracyjnej oraz uczestniczy w każdym wyjeździe (ustanowił tym samym rekord na Fit Campach).

Z pozoru może budzić dystans przez swoją imponującą sylwetkę oraz tatuaże, o wygolonej głowie nie wspominając, ale tak naprawdę to dusza-człowiek. Wiedzą to wszyscy, którzy odwiedzają siłownię, bowiem tam wśród ciężarów - jest jego królestwo.

Do tych ostatnich, czyli do ciężarów, udaje mu się z sukcesem przekonywać panie - podczas treningów personalnych. Jeśli chodzi o panów - to Gerard jest dla nich autorytetem w budowaniu masy. 

Galeria

Galeria zdjęć

Instagram

BLU na Instagramie