FIT CAMP SKORZĘCIN 10 - 12 CZERWCA 2022

28.03.2022

eventy

FIT CAMP SKORZĘCIN 10 - 12 CZERWCA 2022

Kolejny raz zapraszamy Was serdecznie do Skorzęcina, miejscówki, którą tak bardzo polubili ostatnio nasi BLUbowicze. Nie ma się zresztą czemu dziwić:

·  mamy luksusowe warunki zakwaterowania w Willi KAMA – całej do naszej dyspozycji (duża sala na ćwiczenia, mała sala na animacje, taras na chill out)

·  jesteśmy zauroczeni samym jeziorem, jego czystością i możliwościami, które oferuje (kajaki, rowerki wodne, największy w Polsce park wodny) oraz rozległą, piaszczystą plażą w boiskiem do siatkówki

·  bardzo przypadło nam do gustu samo miasteczko, pełne atrakcji, o którym mówi się, że to takie nasze lokalne Mielno (restauracje, dyskoteki, wesołe miasteczko, wypożyczalnie rowerów, budki z ciuchami, pamiątkami, rozrywkami itp. itd.)

·  jeździ z nami wspaniały skład cudownych ludzi – to oni tworzą klimat wypadu. Spróbuj i Ty – na pewno Ci się spodoba. Generalnie kto raz pojechał – wraca do nas na następnych wypadach (to chyba najlepsza rekomendacja)

·  mamy w pełni sprawdzony, przetestowany podczas poprzednich FIT CAMPÓW program – wiemy, co Wam się podoba, w którą stronę mamy iść z zajęciami, animacjami i innymi atrakcjami

W skrócie nasz FIT CAMP to:

SPORT:

trening obwodowy, płaski brzuch, stretching, tabata, sexi pupa, mental body, gra w siatkówkę, gra w zbijaka, badminton

ZABAWA:

grill, dyskoteka, wieczór gier i zabaw, quiz muzyczny, karaoke, animacje, park wodny – czyli dmuchańce

INTEGRACJA:

drużynowe zawody sportowe na wesoło, podchody, wyprawa rowerkami wodnymi

RELAKS:

leżing, plażing, kąpiele wodne

Elementy programu – do wyboru. Mamy osoby, które lubią mocne zajęcia fitness oraz takie, które wybierają treningi prozdrowotne. Kto ma ochotę – ten idzie na dyskotekę, kto nie – zostaje w pokoju i odpoczywa. Zależy nam na tym, by w animacjach i integracjach brali udział wszyscy, ale nic na siłę. Nie masz ochoty, chcesz odpocząć – w porządku. Program jest intensywny, więc rozumiemy.

CENA 599 zł OBEJMUJE:

·  zakwaterowanie w pokojach 2 os. z łazienką lub studia 3 – 4 os.

·  wyżywienie: 3 posiłki dziennie (w tym super kolacja grillowa)

·  możliwość wyboru diety wegetariańskiej

·  NNW

·  program Fit Campu (zajęcia, integracje, zabawy)

·  zniżki dla dzieci (100 zł dla wieku do 6. lat; 50 zł dla wieku 6-12 lat; dzieci do 3. lat śpiące w łóżku z rodzicami – gratis)

Fakultatywnie (za dopłatą):

- wizyta w parku wodnym (przejście przez największe w Polsce dmuchańce na wodzie)

- wyprawa rowerkami wodnymi (niektórzy boją się wody i za nic na świecie nie wsiądą)

Transport we własnym zakresie. Dbamy jednak o to, by połączyć Was w grupy i przydzielić do samochodów. Zaliczkę, w wysokości 300 zł, prosimy wpłacać w terminie do 30.04 na konto:

05 1090 2705 0000 0001 2360 3563


Galeria

Galeria zdjęć

Instagram

BLU na Instagramie