plebiscyt SPORTOWIEC ROKU

03.03.2023

blog

plebiscyt SPORTOWIEC ROKU

Zgłaszając klub do plebiscytu - opisaliśmy BLU w ten sposób:

Klub dysponuje 3 salami do zajęć grupowych, co daje w sumie tygodniowo 60 opcji wyboru treningu, do tego jako jedyny w Aleksandrowie posiada profesjonalną siłownię ze strefą maszyn, wolnych ciężarów oraz cardio.  Jednak nie to stanowi o jego wyjątkowości. To przede wszystkim ekipa BLU oraz sami BLUbowicze – tworzą niepowtarzalną atmosferę klubu. Liczne integracje, wspólne wyjazdy oraz projekty umacniają bliskie relacje w tej minispołeczności.

Jej członkowie mogą trenować w BLU samodzielnie na siłowni, iść na różnorodne zajęcia lub skorzystać z pomocy doświadczonych trenerów personalnych. Od ponad 8 lat klub prowadzi też program METAMORFOZA pomagając uczestnikom zmienić nie tylko sylwetkę, ale i całe życie. Dzięki ostatniej, jubileuszowej edycji, 22 finałowych uczestników straciło łącznie 134 kilogramy, 143 lata (wiek metaboliczny) i 210 cm w pasie.

BLU we współpracy z ogólnopolską Akademią Szkolenia Trenerów stało się też ośrodkiem, w którym kwalifikację zawodowe zyskują instruktorzy fitness oraz trenerzy personalni. Dla swoich klubowiczów w samych 2022 roku KLUB przeprowadził kilkanaście nieodpłatnych warsztatów z takich dziedzin jak: dietetyka, motywacja, psychodietetyka, wizaż czy sztuka make up’u.

Klub bardzo aktywnie uczestniczy w życiu Aleksandrowa. Włącza się we wszelkiego rodzaju eventy: aleksandrowski WOŚP, PAKA DLA ZWIERZAKA, Festiwal EPICENTRUM, PLAN B, SPORTOWA JESIEŃ, otwarcie klubu Różowa Szminka i Podcięty Wąsik itp. Jako reprezentacja naszego miasta BLU wystartowało w RUNMAGEDDONIE. W marcu przekazało w darowiźnie 1600 zł włączając się do akcji „Aleksandrów dla Ukrainy”.


Instagram

BLU na Instagramie