DLACZEGO BLU?

Jesteśmy klubem fitness z prawdziwego zdarzenia, takim, który zapewnia możliwość trenowania 7 dni w tygodni, w optymalnych godzinach, z tak szeroką ofertą, żeby zaspokoić najróżniejsze potrzeby. Naszą dewizą jest: BLU – TO TWÓJ KLUB, bo chcemy, byś u nas czuł się dobrze, swojsko. Co więcej chcemy, byś czuł się częścią naszej BLUbowej społeczności. Jesteśmy małym klubem, takim w którym nasi pracownicy mają czas dla każdego. Tutaj wszyscy się znamy, lubimy, wspieramy. Nasz klub to tworzący je ludzie (pracownicy i klubowicze): uśmiechnięci, pełni optymizmu i pasji. EKIPA BLU – to grupa starannie wybranych, fajnych osób, którzy do pracy przychodzą z przyjemnością, a BLU traktują raczej jak swój drugi dom, a nie typowe miejsce pracy. Ćwicząc w BLU możesz być pewien, że zajęcia będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem, na siłowni instruktor będzie chętnie pomagał przy ćwiczeniach, zaś dziewczyny na recepcji z uśmiechem udzielą odpowiedzą na wszystkie pytania, załatwią różne kwestie, doradzą.

EKIPA BLU to w większości ludzie, którzy są z nami od początku, wielu z nich to nasi klubowicze, których tak zaraziliśmy pasją, że teraz sami trenują innych lub są doradcami klienta. Jak obliczyliśmy, nasi instruktorzy spędzili w tym roku ponad … 100 godzin na szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje. Mamy więc pewność, że zadbają oni o bezpieczeństwo i zdrowie ćwiczących, a poza tym pomogą jak najszybciej osiągnąć zamierzone cele. Zależy nam na efektach. Chcemy pomagać w realizacji marzeń.

Chcemy być czymś więcej niż zwykłym klubem fitness. Stawiamy na relacje. Tworzymy społeczność, do której dołączamy każdego nowego BLUbowicza. Zapisując się do nas spodziewaj się zaproszeń na różnego rodzaju eventy: maratony, wykłady, spotkania, warsztaty i całe mnóstwo imprez okolicznościowych (Wigilia, Sylwestrer, Dzień Kobiet itp). Stawiamy na normalność, swojskość, nie lubimy pozerstwa, szpanu, dlatego do BLU na ćwiczenia możesz przychodzić normalnie ubrany, bez zwracania uwagi na metki, makijaż i fryzurę.

W naszym klubie mamy w ofercie zajęcia o zawężonej liczbie uczestników, tak żeby instruktor mógł otoczyć opieką każdego z ćwiczących. Na wszystkie zajęcia obowiązują limity, bo bardzo zależy nam na wygodzie i bezpieczeństwie ćwiczących.

W naszym klubie nie giniesz w anonimowym tłumie. Dobrze znamy naszych BLUbowiczów. Zarówno na zajęciach jak i na siłowni instruktorzy otoczą Cię opieką, troską i będą czuwać nad twoim bezpieczeństwem. Przychodząc do klubu przygotuj się na szeroki uśmiech, serdeczne powitanie oraz to, że zarówno na recepcji, siłowni jak i na salach treningowych – postaramy się zwracać do Ciebie personalnie.

Oferujemy coś więcej niż tylko wynajem powierzchni oraz urządzeń do ćwiczeń. Gwarantujemy Ci trening wprowadzający na siłownię bez żadnych dodatkowych kosztów. Co więcej, zawsze w klubie jest instruktor dyżurujący, którego zadaniem jest pomaganie, motywowanie, czuwanie nad bezpieczeństwem ćwiczących, odpowiadanie na pytania.

W naszym klubie każdego dnia możesz zrobić dobry trening, ponieważ dysponujemy 3 salami, na których równolegle odbywają się zajęcia o różnej formie i stopniu zaawansowania.

Dzięki wyspecjalizowanym maszynom i urządzeniom dostępnym w naszym klubie wykonasz u nas efektywny trening, co więcej ten trening można zrobić w dowolnych czasie, bez konieczności dostosowywania się do grafiku zajęć grupowych. Dysponujemy strefą spalania, strefą modelowania sylwetki, do dyspozycji klubowiczów są też maszyny masujące.

Pracujemy od 6:00 – 22:00, 7 dni w tygodni (w soboty 8:00 – 14:00, niedziela 8:30 – 14:00), więc każdy z naszych klientów ma możliwość ćwiczenia w dogodnym dla siebie terminie, nawet najbardziej zapracowani i obarczeni obowiązkami ludzie. Przyjdź i ćwicz zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę - BLU czeka.

Mamy obsesję na punkcie czystości. Nasz sprzęt jest regularnie myty i dezynfekowany. Ekipa sprzątająca staje na wysokości zadania. Dbamy o czystość, bo zależy nam na poczuciu komfortu naszych klubowiczów oraz po prostu na ich zdrowiu, bo choroby skóry to jedne z dłużej leczonych dolegliwości. Chcemy, byś przygodził do ładnego klubu i ćwiczył w czystych pomieszczeniach

Nasz klub znajduje się w ścisłym centrum Aleksandrowa – przy głównym skrzyżowaniu, więc czy to z Łodzi, czy z Poddębic, czy z Grotnik lub Zgierza, czy Lutomierska albo Konstantynowa, nie mówiąc już o Aleksandrowie i okolicach – wszyscy mają łatwy i szybki dojazd. Nie trzeba kluczyć, nie trzeba wjeżdżać w wyboiste drogi. Prosto, łatwo i przyjemnie.

Dysponujemy własnym, obszernym, dobrze oświetlonym parkingiem i mamy to szczęście, że nasz parking łączy się z 3 innymi, więc jeśli nie tuż przy klubie to zaparkuje pani 50 m dalej.

Instagram

BLU na Instagramie