Treningi personalne, czyli indywidualne spotkania sam na sam z instruktorem, to wymarzona opcja dla wszystkich tych, którym zależy na efektywności ćwiczeń, gwarancji osiągnięcia zamierzonych celów, bezpieczeństwie i wsparciu.

Zacznijmy od tego, kim jest trener personalny. To osoba, z którą nie tylko będziesz ćwiczyć, która ułoży Ci twój plan treningowy, ale przede wszystkim Twój doradca, przyjaciel i nauczyciel, osoba, która rozwieje twoje obawy, pomoże przemóc ci lenia, zmotywuje cię i pochwali. Treningi personalne, są jak sama nazwa mówi, oparte na indywidualnej, personalnej relacji. Trener to twój coach, twój mentor, twój „psycholog”. 

Twój trener personalny ułoży dla ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy uwzględniający twoje potrzeby, cele, możliwości, cechy, dolegliwości i preferencje. Będzie pilnował, byś każde ćwiczenie wykonał na 100 % swoich możliwości, byś wykonał je poprawnie technicznie, tak aby było one i efektywne i bezpieczne dla ciebie. Gdy zabraknie Ci sił, uwierz, on je przywoła, motywując cię do jeszcze jednego wysiłku, a potem do następnego. 

Opieka trenera personalnego nie ogranicza się tylko i wyłącznie do treningów. Otrzymujesz od niego wskazówki żywieniowe, wskazania lektur, porady suplementacyjne, czasami pracę domową np. w postaci zestawu ćwiczeń do wykonania. Macie ze sobą stały kontakt, dzięki czemu wiesz, że w sytuacjach kryzysowych zawsze jest ktoś, kto pomoże ci zachcieć chcieć.


Trener ze sztangą

Co zyskujesz?

EFEKTYWNOŚĆ 

Szybciej osiągasz zamierzone cele trenując pod okiem profesjonalisty i stosując się do jego wskazówek na treningu i poza nim.

CZAS

Oszczędzasz go – nie szukasz, nie błądzisz, dostajesz gotowe rozwiązania swoich problemów i najbardziej efektywny plan treningowy, jaki zbliży Cię do wyznaczonego celu w najkrótszym czasie.

SATYSFAKCJA Z EFEKTÓW 

Poprzez zastosowanie odpowiedniego planu treningowego oraz żywieniowego, a nawet suplementacji jesteś w stanie osiągnąć najlepsze możliwe efekty.

OPIEKA NA TRENINGU I POZA NIM 

Otrzymujesz pomoc i możliwość nieograniczonych konsultacji z trenerem zarówno w trakcie treningu jak i poza nim.

MOTYWACJA 

Twój trener osobisty zadba o to, by nie przestało Ci się chcieć, by twoja motywacja i zapał nie zgasły.

BEZPIECZEŃSTWO 

Przy doborze ćwiczeń i diety trener uwzględni Twoje możliwości, dysfunkcje, schorzenia, a nawet choroby dzięki czemu cała droga do celu będzie jak najbardziej bezpieczna. Na treningu Twój trener cały czas dba o to, byś prawidłowo technicznie wykonywał wszystkie ćwiczenia, tak aby zapobiec kontuzjom i urazom.


Instagram

BLU na Instagramie